Hakkımızda


Anasayfa  > Hakkımızda

Hakkımızda

1948 yılında kuyumculuk sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Günaylar 2006’dan itibaren Barış Günay tarafından kurulan Grand Emlak Seyahat Turizm İnşaat Kuyumculuk Sanayi ve Ticaret Limited şirketi olarak.Grup şirketleri halinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Şirketimiz yaptığı işleri aksatmadan müşterilerine zamanında teslim etmeyi ve %100 Müşteri memnuniyetini şirket prensibi olarak benimsemiştir.Bu sayede çevredeki güvenilirliği ve saygınlığı artmakta olup,her geçen gün büyüyen portföyüne %100 müşteri memnuniyeti prensibine dayalı müşterilerimizin bir yenisi daha Grand İnşaat olarak bizi tercih etmekte olup.Güncel olarak Grand İnşaat Projelerini talep ve takip etmektedirler.

Yaptığımız ve yapacak olduğumuz projelerimizde A’dan Z’ye tüm aşamalar şirketimiz bünyesinde takip edilmekte olup.Hızla değişen teknoloji ve şirket kalite standartlarımıza uygun olarak inşaa edilmektedir. Böylelikle projelerimizde ”maksimum can ve mal güvenliği”sağlanmaktadır.

Biz 64 yıl önceki gibi sahip olduğumuz tecrübelerin ışığında faaliyetlerimize aynı performans ve coşkuyla devam edeceğiz.