Grand Marina 24 Evleri

Grand İnşaat olarak siz değerli müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmek için hem dış yapıda hem de iç dizayn konusunda oldukça başarılı işlere imza atmış bulunmaktayız.

Daha Fazla Bilgi

Grand Suits 19

Grand İnşaat olarak siz değerli müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmek için hem dış yapıda hem de iç dizayn konusunda oldukça başarılı işlere imza atmış bulunmaktayız.

Daha Fazla Bilgi

Royal Platin Evleri

Önünden Bulvar, İçinden Samsun Geçiyor! Royal Platin Evleri, Barış bulvarı, Cağaloğlu bulvarı ve hemen yanı başındaki alışveriş noktalarının rahatlığı ile sizlere zaman kazandıracak ve şehir hayatının tüm imkanlarını ayaklarınızın altına serecek...

Nişantaşı Royal Home

Atakum'un Merkezinde Birinci Sınıf Kalitede Bir Bina, AVM, Sahil vb.Yerlere (5dk.) Mesafe İle Kolay Ulaşım, Hemen Yanıbaşında Makro Market İle Alışveriş Kolaylığı, Raylı Sisteme 200 Metre Yürüme Mesafesin’de (5dk.),

Grand Home

Samsun'u Samsun'da Yaşamak isteyenler için. Grand Home, Samsun Atakum'da Cağaloğlu Bulvarı üzerinde, bu şehrin aktif ve elit mekanında... Sosyal yaşamınızda ihtiyaç duyabileceğiniz herşey yanı başınızda.

En Son HaberlerGrand İnşaat SAMGİAD ile Atakum Belediye Başkanı İshak TAŞÇI’nın özel davetinde

24 Haziran 2015

Samsun Genç İşadamları Derneği (SAMGİAD) üyelerini ağırlayan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Karadeniz bölgesinin geleceğinin Atakum’da olduğunu ve bunun kendilerine..

Halk Gazetesi

24 Haziran 2015

Samsun’un yerel gazetelerinden biri olan Halk Gazetesi’nde yayınlanan haberimiz.

461
Başarılı Proje
290
Mutlu Müşteri
45
Takım Çalışanı
14
Yıllık Deneyim

Çözüm Ortaklarımız

Müşterilerimizin Görüşleri

“Yıllardır hayalini kurduğumuz evi tam anlattığım gibi hayata geçirdiler. Grand İnşaat kesinlikle her anlamda diğer firmalardan çok daha iyi.”

İlkay & Ahmet ÖCAL

“Sahibi olduğum okulun iç yapısının değişmesi ve yeniden düzenlenmesi konusunda çok güzel işler yaptılar. Grand İnşaat'a teşekkür ediyorum.”

Hasan GÜLER

“Yeni bir ev bulma konusunda çok büyük endişeler yaşarken Grand İnşaat ile tanıştım ve bana tam ihtiyacım olan gibi bir ev bulmakta çok yardımcı oldular.”

Dilara AYDIN